Сьогодні, 14 грудня, в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. З цієї нагоди в Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 пройшов урок - реквієм.

 

 

19 грудня - в Красногорівській ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 пройшло свято дитинства й щедрості, довгожданий день зустрічі з мріями та подарунками. Довго і старанно діти готували для Святого справжнісінькій бал, аби показати, як вони люблять його, які вони слухняні і талановиті.

 

 

Педагогічний, батьківський комітети та учні Красногорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 щиро дякують генералу поліції 3 рангу Семенишину Миколі Олександровичу, Головному Управлінню Національної поліції в Донецькій області та Іннесі Бріт за організовану поїздку в дні канікул до м. Маріуполя в 3D-кінотеатр для перегляду чудового мультфільма про великого та лагідного "бичка" Фердинанда. Діти відвідали Театральну площу, де знаходиться міська красуня - Ялинка, виставку шкільних саморобних новорічних ялинок. З гарним настроєм діти повернулися додому. Щиро дякуємо, Вам, сподіваємося і на дальші зустрічі.

 

 

Недарма говориться, що без усякої іншої науки ще можна обійтися, а без знання рідної мови обійтися не можна. І це справді так. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості.
Саме ми, заради прийдешніх поколінь, повинні зберігати і шанувати мову, як це робили наші славні предки. Тож, як писав Максим Рильський: «...Як парость виноградної лози плекаймо мову...». Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України!
Саме сьогодні в Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 був проведений позакласний захід - конкурс до Дня рідної мови.. Яких тільки конкурсів не проходили учні - "Знавець української мови", "!Юні поети", "Юні художники", Битва синонімічних рядів, "Скажи без затримки" (антоніми), "У рідному краї і серце співає" (відгадай мелодію) З наснагою та задоволенням провела цей захід учитель української мови та літератури Кліпакова Ірина Михайлівна.

18-20 лютого -- четверта річниця розстілів на Майдані. Ті дні стали одними з найтрагічніших в історії сучасної України. Хтось мудрий сказав: із втратою кожної людини ми втрачаємо цілий Всесвіт. Чотири роки тому на Майдані та Інститутській ми втратили нашу Небесну Сотню. Героїв, які поклали життя, щоб ми могли жити в іншій, кращій Україні. Вони теж хотіли жити. Кожен мав свої мрії, будував плани на майбутнє, малював в уяві свій маленький світ. Не судилося... В Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 пройшов урок - реквієм "Пам'яті Небесної сотні"

2 лютого відзначається щорічно Всесвітній день водно-болотних угідь. У цей день прийнято проводити різні заходи, спрямовані на збереження водно-болотних угідь на планеті.

Всесвітній день водно-болотних угідь — це день, коли увага громадськості в черговий раз залучається до проблем екологічного стану водно-болотних угідь у світі. Дата святкування цього дня приурочена до дня прийняття Рамсарської конвенції 2 лютого 1971.

Рамсарська конвенція своєю основною метою і завданням ставить збереження водно-болотних угідь, а також раціоналізацію їх використання. У 1971 році конвенцію підписали всього 18 країн, а в даний час до Рамсарської конвенції приєдналося в цілому 159 держав. У списку Рамсарських угідь тепер міститься 1869 пунктів, загальна площа таких угідь становить 1836000 квадратних кілометрів. До Переліку водно-болотних угідь міжнародного значення входять 33 таких угідь України, загальною площею 678 тис. га.

В рамках відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь вчителем біології Красногорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Шевченко Ольгою Юріївною для учнів 8-9 класів проведено екологічний захід "День водно-болотних угідь". Учням було запропоновано вікторину, роботу в групах, перевірення знань з цього питання. Діти залюбки приймали участь.

Сьогодні у Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 був проведений виховний захід з використанням інтерактивних технологій за темою "Мінні небезпека". Діти початкових класів із задоволенням переглянули ряд мультофільмів "Суперкоманда проти мін" та відеоролік від Міністерства оборони України. Потім учні в активній ігровій формі дискусиювали за темою.

 

Весна і мати. Що в них спільне є,
Що жінку ми порівнюєм з весною?
Бо кожна з них у світ — життя дає.
Весна — Землі, а мама — нам з тобою.

Напередодні  8 березня учні Красногорівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 підготували святковий концерт. Ось як це було...

Протягом 12 - 16 березня в Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся святковий Тиждень української мови та літератури, присвячений 204 - річниці з дня народження Т.Г. Шевченка. Учні школи з великим задоволенням приймали участь у конкурсі малюнків, декламації віршів, гуморесок, мовознавчому та літературознавчому конкурсах, у Всеукраїнському народознавчому конкурсі"Соняшник".Учасники отримали винагороди у вигляді грамот та подарунків.

Красногорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 долучилася до всеукраїнського флешмобу «Тризуб гуртує», присвяченого відзначенню 100-річчю українського державного герба.

22 березня український тризуб відзначає своє 100-річчя. Адже 100 років тому УЦР, за поданням Михайла Грушевського, прийняла тризуб як Великий і Малий державний Герб Української Народної Республіки.

Щоб вшанувати цю дату, у мережі Facebook небайдужі українці запустили флеш-моб #тризубгуртує.

Його мета – сфотографуватися на фоні тризубу чи сфотографувати зображення тризубу і викласти фото в соцмережі з відповідним хештегом, обов’язково зазначивши місце і країну, де вони зроблені.

Наша школа також долучилася до цього флешмобу.

Вода!  У тебе немає ні смаку,ні кольору, ні запаху,

Тобою насолоджуються, не знаючи, що ти таке.

Не можна сказати, що ти необхідна для життя,

Ти – саме життя. Ти наповнюєш нас радістю,

Яку не поясниш ніякими почуттями.

                                       Антуан де Сент Екзюпері 

Всесвітній день води, дата якого припадає на 22 березня, святкує вся планета. Головне завдання цього дня - нагадати кожному жителю планети про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі. Як ми знаємо, людина і всі тварини істоти не можуть існувати без води. Без наявності водних ресурсів, на нашій планеті не зародилася життя.

    Вчора ,12 квітня, з гостинним візитом до Красногорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 завітали заступник керівника Головного управління національної поліції Донецької області полковник Остапчук Василій Васильович, керівник  кадрового забезпечення Головного  управління національної поліції Донецької області полковник Інеса Миколаївна Бріт, солісти Головного управління поліції Донецької області, активісти громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських», які є учнями Маріупольського НВК «Ліцей-школа №48», курсанти Донецького юридичного інституту, студенти Приазовського державного технічного університету при підтримці Головного управління Національної поліції в Донецькій області був проведений концерт «Великодні дзвони» для учнів та педагогів Красногорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

    Учасники проекту приготували привітання з Пасхою та розповіли про обряди цього дивовижного свята. Студенти здивували своїми творчими талантами, демонструючи танці та пісні. Усім дуже сподобався задушевний вірш «В передчутті». А чарівна пісня курсантів супроводжувалася ритмічним танцем. Несподіваним подарунком став спільний сучасний танок «Подих життя», в якому учасники показали перемогу добра над злом. Свято було дивовижне та незабутнє. В усіх присутніх сяяли очі від захоплення, а з дитячих облич не сходила радісна посмішка. Наприкінці свята всім присутнім у залі були вручені смачні солодкі подарунки.

   З метою комплексної підготовки до весняно-літнього періоду 2018 року та забезпечення належного санітарного стану на території школи , озеленення та благоустрою прилеглих ділянок та до Дня довкілля – 21 квітня, учні та працівники Красногорівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 привели до належного естетичного та санітарного стану територію та спортивний майданчик біля школи. Ось чому ми започаткували загальношкільну акцію " Посади дерево і збережи його". Адже не досить посадити дерево, його необхідно доглядати, захищати, "виховувати". Досвід показує, що найбільше саджанців гине не з вини злісних губителів природи, а від рук людей байдужих, бездушних, екологічно несвідомих. Тому ми привчаємо наших учнів бути відповідальними за дерева та квіти, які вони посадили.

23.04.2018 р. –був проведений Єдиний урок англійської мови в Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

Під час заходу учні продовжили дізнаватися про життя та діяльність видатного драматурга та поета.

Презентація книг та малюнків допомогла учням згадати відомі твори В.Шекспіра та основні етапи його життя. Підібрані матеріали для читання та аудіювання сприяли формуванню комунікативної компетенції , закріпленню лексичного матеріалу з даної  теми, розвивали пізнавальну діяльність учнів. Виконання тестових завдань до текстів вдосконалювало уміння дітей самостійно застосовувати знання, уміння і навички.

На уроці прозвучали сонети В.Шекспіра. Виразне читання творів англійською мовою та їх переклад на українську дало можливість учням приєднатися до шедеврів світової літератури, а також вдосконалило навички виразного  читання, сприяло розвитку уважного ставлення до художнього слова, до національної культури інших народів.


Чорнобильський вітер по душах мете, 
Чорнобильський пил на роки опадає.
Годинник життя безупинно іде,
Лиш пам'ять уже пам'ятає.


    26 квітня 1986 року сталася катастрофа планетарного масштабу - аварія на Чорнобильській АЕС є своєрідним попередженням для людства, коли вибухнув четвертий енергоблок електростанції, щоб вшанувати пам'ять загиблих учні нашої школи разом з учителями прийняли участь у лінійці, присвяченій тим жахливим подіям. Захід проходив біля Меморіального пам’ятника .Зі словами  вдячності  від молодого покоління до ліквідаторів аварії на ЧАЕС  звернулися учні нашої школи. Під звуки поминального дзвону присутні вшанували всіх загиблих хвилиною мовчання. В знак пам’яті поклали квіти до меморіалу. Про те, що сталось, не можна забувати! Лише пам'ять і вдячність тих, хто живе на обпаленій радіацією землі, може бути хоч якоюсь винагородою тим, хто поклав на цей «атомний вівтар» своє здоров'я та життя. Пам'ять — це данина живих усім, хто загинув, рятуючи інших. Нехай ніколи не замовкають дзвони людської пам'яті, що не даватимуть забути про трагедію.